HAKKIMIZDA О нас ABOUT US

1990 Yılından Bu Yana... С 1990 года... Since 1990...

Büşra bebe firması olarak 1990 senesinden itibaren Türkiye’nin Bursa şehrinde çocuk giyim üretimi yapmaktayız. Bursa’nın bebe ve çocuk giyim üretim merkezi olan Vişne caddesinde yaklaşık 2000 m2 üretim alanımızda 35-40 kişilik ana kadromuzla, ve kendi bünyemizde bulunun moda tasarım, kesimhane, üretim banttı, ütü paket ve kalite kontrol bölümlerimizle hizmet vermekteyiz. Наша компания Бюшра бебе, находящаяся в городе Бурса, Турция, с 1990 года занимается производством детской одеждой. На производственной площади, составляющейся около 2000 кв. м и численностью персонала в 30-40 человек предоставляем услуги дизайна одежды, производственной линии раскройки и шитья, гладильной и отдела качества. Büşra Bebe Children's Clothing Company has been manufacturing in Bursa, Turkey, since 1990, our main staff includes 35-40 employees in 2000 m2 production area on Vişne Trading Zone, which is the baby and children's clothing production center of the city. We provide services in our fashion design, cutting room, production line, ironing package, and quality control departments.

Kendi markalarımız (Büşra, Bushra, Vitamin) dışında private label kolleksiyon tasarımı ve üretimi yapmaktayız. Aylık üretim kapasitemiz fason üretim takviyeleri ile 40000-50000 adete kadar çıkmaktadır. Кроме собственной марки (Büşra, Bushra, Vitamin) мы разрабатываем и производим коллекции индивидуальных марок. Наша ежемесячная производственная мощность вместе с дополнительным производством под заказ достигает до 40000-50000 штук. Except for our own brands (Büşra, Bushra, Vitamin), we design and manufacture private label collections. Our monthly production capacity with private label production is a total of 40000-50000 pieces.

Firma olarak başlıca amacımız çocuklarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak üretim için gerekli en kaliteli malzemeleri tedarik etmek ve çocuklarımızın hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabilecekleri kıyafetleri üretmektir. Firmamız aynı zamanda çeşitli ülkelerin istediği kalite sertifikalarına da sahiptir. Основной целью нашей компании является производство удобной повседневной и нарядной детской одежды с использованием материалов высокого качества. Наряду с этим наша компания имеет сертификаты качества, требуемые в различных странах. Our main goal is to supply the highest quality materials required for production considering the health of our children and to produce clothes that our children can use both in daily life and on special occasions. Our company also has the quality certificates required by various countries.

30 Yıllık Tecrübe ve Birikim 30-летний опыт и ноу-хау 30 years of experience and know-how

30 yıllık tecrübe ve birikim ile özellikle kız çocukları için güncel modayı takip ederek elbise, gömlek, pantolon, tulum, ikili ve üçlü takımlar üretmekteyiz. Наряду с этим наша компания имеет сертификаты качества, требуемые в различных странах. Обладая 30-летним опытом и следуя современной моде, в частности в одежде для девочек, производим платья, рубашки, брюки, комбинезоны, костюмы двойки и тройки. With 30 years of experience and know-how, we produce dresses, shirts, trousers, overalls, double and triple suits by following the current fashion, especially for girls.

Çocuklarımızın renkli dünyasına ayak uydurabilmek adına ve bir renk de biz katalım diyerek her sene yazlık ve kışlık olmak üzere iki ana koleksiyon dışında sezon içinde de ara koleksiyonlar hazırlamaktayız. Идя в ногу с красочным миром наших детей и добавляя собственные цвета, каждый год помимо двух основных летней и зимней коллекций, мы готовим промежуточные коллекции. In order to keep up with the colorful world of our children, we are preparing interim collections during the season, apart from two main collections, summer and winter, every year.

Her senenin kendine özgü trend renkleri ve modellerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız koleksiyonlarımızı belli başlı fuarlar, kendi showroomumuz ve partner toptancılarımızda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Учитывая уникальные тренды цветов и моделей каждого года, мы представляем наши коллекции для наших клиентов на крупных выставках, в нашем собственном выставочном зале и у наших партнерах-оптовиках. We present our collections, which we have prepared by considering the unique trend colors and models of each year, to our customers at major fairs, our own showroom, and partner wholesalers.

Geniş Ürün Yelpazesi Широкий Ассортимент Продукции Wide Range Of Products

Büşra bebe olarak bizi rakiplerimizden ayıran başlıca özelliğimiz 1’den 16 yaşa kadar geniş ürün yelpazesine sahip olmamızdır. Главная особенность, которая отличает компанию Бюшра бебе от конкурентов, заключается в том, что у нас широкий ассортимент продукции для возрастов от 1 до 16 лет. The main feature that distinguishes us from our competitors is that we have a wide range of products from 1 to 16 years old.

Büyük özen ve titizlikle hazırladığımız koleksiyonlarımızı yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize zamanında ve hızlı bir şekilde sevk etmekteyiz. Мы доставляем наши коллекции, которые подготовили с особым старанием и тщательностью, нашим клиентам в Турции и за рубежом, вовремя и быстро. We deliver our collections, which we have prepared carefully and meticulously, to our customers in Turkey and abroad on time and quickly.

Büşra bebe firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Ставя в приоритет удовлетворение потребностей клиентов, наша компания Бюшра бебе продолжает развиваться и расти изо дня в день. Büşra Bebe continues developing and growing day by day with keeping customer satisfaction priority.

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae enim, expedita nemo eligendi rem nesciunt tenetur debitis, dolores mollitia quis error, explicabo asperiores rerum officia doloremque amet atque aliquam corrupti! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde repellendus aperiam consequuntur aspernatur asperiores. Culpa qui corporis repellat voluptatibus nisi incidunt et aspernatur magnam quos laudantium, id animi eveniet ipsam!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Eos, totam similique sit, deserunt, aliquam animi a repudiandae quia maiores eaque sapiente. Nesciunt similique maiores labore autem dicta, cum excepturi repudiandae?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde repellendus aperiam consequuntur aspernatur asperiores. Culpa qui corporis repellat voluptatibus nisi incidunt et aspernatur magnam quos laudantium, id animi eveniet ipsam!

TARİHÇEMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING!

Büşra Bebe, sevgili kızlarınız için hayaller üreten bir fikir fabrikasıdır. 1990 yılındaki kuruluşundan itibaren, 0-14 yaş arasındaki çocuklar için kıyafetler üretir. Sektöründe ve segmentinde akla gelen ilk marka olmak vizyonuyla çıktığımız yolda, çocuklarımızın "hayal ettikleri gibi" bir geleceğe ulaşmasında, üzerimize düşen sorumluluğu alıp, katma değer yaratmayı hedefliyoruz.

Etrafımıza duyarlıyız ve yaratıcılığı destekliyoruz. Bizim için güvenilir olmak başarıya eşdeğerdir. Bütünlüğün kusursuzluğunu görebiliyoruz ve çalışmalarımızın odağında her zaman çocuklar ve onların gelişimlerine katkı sağlamak vardır.

Ekip çalışması bizim için önemli bir değerdir ve aynı zamanda satış sonrası hizmetlerimizle, ürünlerimizi kullanırken de yanınızdayız. Kalitemizin standartlaşması adına profesyonelliğe yatırım yapıyoruz.

0 bin +
Kayıtlı Kullanıcı
0 +
Günlük Online İşlem
0 bin +
Günlük Ziyaretçi
0 bin +
Stok

Top 6 ÜLKE

  • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
  • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN ÇEKİNMEYİN